Головна » 2016 » Квітень » 6 » Майстер клас для засупників директорів
11:54
Майстер клас для засупників директорів
     31 березня на базі Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося засідання постійно-діючого семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему : «Організація методичної роботи з педагогами з використанням інтернет-технологій(ІКТ в управлінській діяльності)». Відкрила засідання К.Курінна, яка зазначила, що майбутнє будь-якої держави визначається системою освіти, яка в ній існує. Наш час – це епоха постійних змін у технологіях, зокрема освітніх, а використання персонального комп’ютера є основою інформаційних технологій навчання. Середовище електронного навчання – це освітній простір, у якому відбувається формування якостей і вмінь, необхідних сучасній людині XXI століття, таких, як медіа грамотність, критичне мислення, уміння мислити глобально, готовність працювати в команді й громадянська свііідомість. Знання й уміння сприяють формуванню в учнів самостійності й ровитку в них громадянських, професійних і лідерських якостей. Дати ці знання і уміння учневі може  вчитель, який сам ефективно використовує в роботі ІКТ. Направити діяльність вчителя на опанування інформаційно-комунікаційних технологій має заступник директора через різні форми методичної роботи.
Ю.Петренко, директор школи,вказав, що в школі проводиться робота в напрямку оволодіння вчителями комп’ютерною грамотністю, використанням ІКТ в навально-виховному процесі та управлінській діяльності.  Школа – опорна  в районі з проблеми «Інформаційно-комунікаційні технології – крок у майбутнє». Сам директор –тьютор програми Intel «Навчання для майбутнього»- провів 5 тренінгів за цією програмою, навчив 45 вчителів району. Заєць Т.М.- дипломант ( ІІ місце) конкурсу «Успішний проект», організований корпорацією Intel. Демочко Л.П. – лауреат конкурсу «Успішний проект», керівник проекту «У долі природи – наша доля», лауреат програми «Добро посинається з тебе». Заєць С.М. – учасник всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор», активно використовує інтерактивну дошку при роботі з електронними атласами на уроках історії та географії.
Заступник директора Пальчик Т. представила Інтернет-сервіси, які використовуються в роботі школи – сервіси Google, ІСУО «Курс :Шкла», «Щоденник.ua». Калюжна Н., вчитель фізики показала інструменти оцінювання знань- «Тесторіум, «My Test», тест – W2-v1.7. Заєць С, вчитель історії та Захисту Вітчизни показав нестандартні презентації, які він створив і використовує в роботі. Умніченко Н, Марченко Н, вчителі початкових класів, розповіли про програми  для створення відеороликів та відеофільмів: Windows Movie Maker, кіностудія Windows Live. Вчитель біології Демочко Л. розкрила питання використання програми  leaningApps.org для створення нетрадиційних вправ для перевірки знань та хмарна технологія для збереження презентацій Sleidboom.
На практичному занятті заступники директорів заповнили анкету «Знайомство», створювали форми (Анкета), «Розподіл сторінок класного журналу», «Зведеної таблиці підсумків за семестр/рік», «Педагогічне навантаження вчителів», пройшли тест «Діагностика лідерських здібностей».
Велика подяка адміністрації та колективу школи за творчу працю і бажання ділитися своїми здобутками. Засідання ПДС заступників директорів було корисним і цікавим. Адже . навчатися ніколи не пізно
К.Курінна, завідувач РМКПереглядів: 224 | Додав: Методист | Теги: jnb, jnf sp pfcnegybrfvb lbhtrnjhsd p yf, vtnjlbxyf hj