Головна » 2016 » Березень » 24 » ПІДВИЩУЄМО ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ
17:07
ПІДВИЩУЄМО ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

      16 березня 2016 року Таверівська ЗОШ І-ІІ ступенів гостинно приймала в своїх стінах учителів предметів художньо-естетичного циклу району. Семінар-практикум був присвячений проблемі розвитку особистості  учня, формуванню їх духовних орієнтацій та художньо-естетичних компетентностей шляхом використання інформаційно-комунікаційних  технологій.
Учасники семінару відвідали два  уроки:  художньої культури в 9 класі з теми «Архітектура як вид мистецтва. Світові шедеври архітектури» та образотворчого мистецтва в 5 класі - «Українські писанки. Символічна мова писанок». Учителі Гезей Л.Є. та Філоненко С.Г. підібрали цікавий матеріал, подбали про вдалий музичний супровід, створили в класі атмосферу святковості, гармонії й доброзичливості, яка сприяла передачі  аури творів мистецтва і викликала  в дітей позитивні емоції від спілкування з  прекрасним. Уроки мали велику виховну спрямованість, чітку структуру, складалися з теоретичної та практичної частин; максимально були враховані  вікові особливості дітей; активізація пізнавальної діяльності учнів здійснювалася шляхом урізноманітнення видів роботи,  використання інтерактивних методів навчання та інформаційно-комунікаційних технологій (учительські та дитячі презентації проектів, фрагменти  фільмів, фоно- і відеоматеріали).
Вихованню духовних і моральних ціннісних орієнтирів, національно-патріотичної свідомості та активної життєвої позиції у школі приділяється величезна увага. У цьому переконалися учасники семінару під час екскурсії до краєзнавчої світлиці, перегляду виставки робіт «Від талановитого учителя до талановитого учня», відвідання виховного заходу «В єдиній Україні від щирого серця…».
За  матеріалами презентації методиста Юрченко Л.Г. та повідомлення  керівника  постійно діючого семінару Чугуєвець О.В. був проведений круглий стіл: педагоги району обговорили уроки,  опрацювали нормативні документи, обмінялися досвідом роботи з використання інформаційно-комунікаційних технологій та здійснення національно-патріотичного виховання в навчальному процесі та позакласній роботі.
Учасники семінару щиро вдячні  адміністрації та педагогічному  колективу  Таверівської ЗОШ І-ІІ ст., всім організаторам цікавого та корисного семінару, який залишив приємні  враження та сприяв  росту  професійної компетентності і духовному удосконаленню  педагогів.
Методист РМК Юрченко Л.Г.
    
Переглядів: 150 | Додав: Методист | Теги: методична робота з вчителями