Головна » 2016 » Травень » 24 » Тиждень музики та образотворчого мистецтва
09:14
Тиждень музики та образотворчого мистецтва
       Не оминули увагою школи і Тиждень музики та образотворчого мистецтва.З 10 по 13 травня у Чапаєвській ЗОШ І-ІІІ ступенів  проходив тиждень музики та образотворчого мистецтва. Учні підвели підсумки творчого навчального року, прозвітувавши перед батьками, учнями та вчителями виставкою кращих учнівських робіт "Вернісаж". Активними учасниками виставки були: Псар Єлизавета, Кугук Антоніна, Колеснікова Аліна, Чалик Валерія, Максименко Надія, Євдокімова Єлизавета, Терещенко Світлана, Крякушина Ольга, Крякушина Світлана.
Для учнів молодшої школи був проведений майстер-клас присвячений живописному стилю – пуанталізму. Дітки з радістю працювали над створенням метелика. Кожен з учнів відповідально поставився до виконання завдання, оскільки ними керувало сильне бажання зробити своїми руками подарунок комусь з рідних.
Саме основне, в створенні цієї прикраси, було дотримуватися послідовності дій в роботі та  бути охайним, майстер-клас запам'ятався своїми яскравими моментами та додав безцінного творчого досвіду.
Із сайту школи
 
Переглядів: 140 | Додав: Методист | Теги: виховна робота