Головна » 2016 » Січень » 11 » VІ конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти
12:04
VІ конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти
Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить VІ конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти в таких номінаціях:
     веб-сайти сільських шкіл;
    веб-сайти міських шкіл;
     веб-сайти дошкільних закладів;
     веб-сайти позашкільних закладів;
     веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти.
Метою конкурсу є поширення інформаційних технологій у навчальний процес і забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи в цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.
Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу в діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожен сайт оцінюється за показниками в категоріях: контент, зручність, динаміка, дизайн і технічні показники.
Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг».
Для участі в конкурсі необхідно на електронну адресу contest@inau.ua подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 15 лютого 2016 року.
Освітній портал Педпреса
Переглядів: 162 | Додав: Методист | Теги: конкурси