Головна » 2015 » Листопад » 24 » Засідання «Школи молодого керівника»
11:50
Засідання «Школи молодого керівника»
17 листопада 2015 року відбулося засідання «Школи молодого керівника» з теми «Реалізація принципу доступності в процесі розвитку освітнього середовища» на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької районної ради та Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.
На відкриття засідання завітав заступник голови Гадяцької районної державної адміністрації Бондаренко С.М. та виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації Кузьменко Р.В., які радо вітали учасників на Гадяцькій гостинній землі.
Ідеї щодо трансформації освітнього середовища відповідно до останніх наукових досліджень та європейських стандартів презентувала Водолазька Т.В., старший викладач кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.
Директор школи Бутенко С. М. розкрив досвід роботи з теми засідання, наголосив, що велику увагу школа приділяє інклюзивній освіті дітей, а також про впровадження проектів «Простір життєтворчості», «Глибина математики», «Родина», «Без серця зрозуміємо?», «Комфортне забезпечення освітнього простору, «Школа – територія здоров’я».У практичній частині зустрічі учасникам «Школи молодого керівника» було запропоновано фрагмент індивідуального заняття за корекційно-розвивальною програмою «Радість розвитку» та два фрагменти уроків: читання та математики.
Учасники засідання «Школи молодого керівника» працювали на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Під час презентації закладу директор Смірнова Т.Ю. відзначила, що гімназія спеціалізується на забезпеченні профільного навчання, як одному із напрямів інноваційної діяльності закладу та дослідницько-експериментальному проекті з викладання курсу «Фінансова грамотність».Учні гімназії разом з вчителем української мови та літератури Авраменко Л.П. провели цікаву екскурсію в кімнаті-музеї Олени Пчілки.
Про проекти навчально-методичного забезпечення профільного навчання та організаційне забезпечення профільного навчання у Гадяцькій гімназії – один із засобів реалізації принципу доступності у початковій, середній та старшій ланці школи прозвучало у виступах Бутко В.В., заступника директора з навчально-методичної роботи та Коблиць М.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи.
В своєму виступі Липівець Н. В., вчитель економіки вищої категорії розповіла про особливості впровадження дослідницько-експериментального проекту з викладання курсу «Фінансова грамотність».
Зацікавив учасників засідання виступ Шаманської О.М., заступника директора з виховної роботи щодо організації літнього відпочинку та профільних таборів, які працюють на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки за такими напрямами: патріотичного, громадянського, морально-етичного, художнє-естетичного , трудового, фізичного виховання.
На завершення заходу соціальний педагог Комащук М. О. показала фрагмент заняття «Як спілкуватися продуктивно»за програмою «Рівний-рівному».
Учасники семінару ухвалили рекомендації запевнили, що досвід Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 та Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки передадуть своїм колегам у містах та районах області.
Завідувачка кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної освіти Королюк С. В. виступила перед учасниками засідання «Школи молодого керівника» підвела підсумки роботи засідання та окреслила подальші кроки діяльності «Школи молодого керівника».
Учасники семінару ухвалили рекомендації запевнили, що досвід Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 та Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки передадуть своїм колегам у містах та районах області.
Від району у засіданні Школи молодого керівника взяв участь Петренко Ю.В., директор Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сайт ПОІППО
 

 

Переглядів: 258 | Додав: Методист | Теги: методична робота