Головна » 2016 » Травень » 27 » Зустріч Л.Гриневич з представниками громадської платформи РПР
12:59
Зустріч Л.Гриневич з представниками громадської платформи РПР

24 травня 2016 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками громадської платформи РПР.

Ця зустріч була присвячена питанням співпраці Міністерства та представників Реанімаційного Пакету Реформ (РПР), а також подальшої побудови ефективного діалогу всіх зацікавлених сторін (освітяни, науковці, молодь) навколо питань реформування освіти та науки.

Лілія Гриневич розповіла про першочергові завдання Міністерства освіти і науки на найближчі 100 днів та пріоритетні завдання у сфері освіти, що увійшли до програми дій Уряду. 

За словами Міністра, серед пріоритетів програми дій Кабінету Міністрів України у сфері освіти та науки – модернізація професійно-технічної освіти, здійснення дерегуляції та дебюрократизації, завершення міжнародного аудиту в рамках програми ЄС «Горизонт 2020» та створення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

 Лілія Гриневич підкреслила важливість змісту освіти у процесі реформування галузі. «Це не дає результат завтра, але без цього немає реформи», - наголосила Міністр. У цьому питанні МОН повинно проводити велику просвітницьку роботу серед вчителів та разом з розробником освітніх он-лайн проектів Educational Era вже працює над створенням електронної платформи для обміну думками та досвідом щодо модернізованих програм початкової школи. 

Під час зустрічі Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відповіла на запитання експертів та представників громадськості щодо викликів системи забезпечення якості вищої освіти, боротьби з корупцією у вищій школі, проблем у реформуванні системи підготовки педагогічних кадрів, медичних вищих навчальних закладів і переліку нових спеціальностей та інші.

Слід зазначити, що громадська платформа «Реанімаційний Пакет Реформ» (РПР)  представлена  представниками Ініціативи з реформування освіти, Ініціативи з реформування молодіжної політики, групою «Наука. Технології. Інновації».

Переглянути зустріч можна на освітньому порталі «Педагогічна прес»:http://pedpresa.ua/159319-onlajn-zustrich-ministra-osvity-i-nauky-ukrayiny-liliyi-grynevych-z-predstavnykamy-gromadskoyi-platformy-rpr.html

З сайту МОНУкраїни

Переглядів: 191 | Додав: Методист | Теги: реформування освіти